З ініціативи Бориса Філатова в Дніпропетровську утеплюють будинки

Тепер в квартирах дніпропетровців стане тепліше, а комунальні рахунки зменшаться. За підтримки лідера політичної партії «УКРОП» Бориса Філатова в місті реалізується програма енергоефективності. У рамках ініціативи в будинках городян проводиться утеплення фасадів будинків, міжпанельних швів і під’їздів, а також заміна старих вікон на металопластикові. Жителі міста таке починання підтримують. Багато хто з них давно зневірилися в роботі місцевих ЖЕКів і втомилися від свавілля комунальних монополістів.

— Програма енергоефективності зараз має для нас першочергове значення. Тому що наші земляки, жителі Дніпропетровська змушені платити за захмарними тарифами комунальних монополістів. Крім цього, на їх власний бюджет поклали ще й утеплення власних будинків, квартир та під’їздів, — заявив Борис Філатов.

Політик також додав, що питання енергоефективності займають одну з ключових позицій у запропонованій ним «Стратегії розвитку Дніпропетровська». «— Це пріоритет. Це те, на що міська влада може безпосередньо впливати. У першу чергу, ми повинні робити те, що може знизити витрати на тепло«, — упевнений Борис Філатов. Крім того документом передбачено проведення паспортизації міського житлового фонду, надання всебічної підтримки створення ОСББ, боротьба з комунальними монополістами, контроль за ціновою політикою приватних компаній на ринку ЖКГ послуг і багато іншого.

Перші будинки-учасники програми енергоефективності Бориса Філатова — Дніпропетровські «свічки» — багатоповерхівки на просп. Героїв, 1 і 1-б. Тут вже ведуться роботи з утеплення будинкових територій.

Мешканка однієї з багатоповерхівок Наталія Гармаш такого ремонту чекала 12 років. Жінка зізнається, останні роки будинок просто тріщить по швах. Крім того, кожна зима для сім’ї Наталії Гармаш стає випробуванням — холод у квартирі стає причиною довгих застуд.

— Так далі неможливо. Стає страшно жити в цьому будинку. Зараз ми сподіваємося, що буде енергозбереження, і в квартирах стане тепло. Це гаманець — бюджет кожної родини. У нас стоїть лічильник на опалення. Якщо в квартирах буде тепло, значить, нашим гаманцям буде легше. І будь-який житель нашого будинку скаже, що такий ремонт — це необхідність, — впевнена Наталія Гармаш.

Борис Філатов вже сьогодні реалізує свою програму з наведення порядку в сфері житлово-комунального господарства Дніпропетровська. Крім утеплення будинків, сьогодні за ініціативою політика проходять форуми щодо питань ОСББ, працює «Школа кербуда», ремонтуються під’їзди, ліфти, відновлюються сквери. Борис Філатов на ділі доводить що здатний вже сьогодні змінити життя в нашому місті на краще.