Філатов почав свій термін на посаді мера з розчищення кадрових «авгієвих конюшень»

Перші кілька розпоряджень Дніпропетровського міського голови, який вранці 27 листопада прийняв присягу на першій сесії міської ради сього скликання, стосуються кадрових рішень.

Це легко зрозуміти, поглянувши на портал «Відкрита влада» представництва Дніпропетровської міської ради в мережі Інтернет.

Згідно з переліком рішень виконавчих органів, перші п’ять розпоряджень міського голови Філатова Б.А. стосуються звільнень та службових розслідувань стосовно високопосадовців, наближених до колишньої в.о. міського голови Галини Булавки. Зокрема, «у відбій» відправились призначений позавчора в.о. директора фінансово-економічного департаменту Андрій Баско, керуючий справами виконкому Віталій Мархасін та директор департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Євген Білов. На черзі – розпорядження про звільнення інших керівників, більшість з яких взагалі-то й не мають жодних прав обіймати свої посади.

Як відзначають політологи, у Дніпропетровську склалася парадоксальна ситуація безвладдя, яка останніми місяцями перетворилася на справжній цирк – численні заступники міського голови та виконувачі його обов’язків проводили незрозумілі призначення і звільнення, поновлювались по суду і знову незаконно звільнялися.

Громада міста сподівається, що новий міський голова нарешті покладе край хаосу і нігілізму в кадрових рішенням муніципальної влади.