Недоліки Дніпропетровська ми обернемо на переваги

Новий мер міста Борис Філатов розповів про плани своєї команди з розвитку Дніпропетровська. Міський голова не приховує — проблем багато. Привести до ладу ключові сфери життєдіяльності мегаполісу він сподівається з реалізацією програми «730 днів на шляху до сталого розвитку». Борис Філатов також додав, що успіх реформ напряму залежатиме від підтримки городян. Про це він заявив в інтерв’ю ВВС Україна.

«Житлово-комунальне господарство знаходиться у вкрай занедбаному стані. Є проблеми з інфраструктурою та енергозбереженням. Проблем величезна кількість. За 5-бальною шкалою стан міста я оцінив би на 3+«, — повідомив Борис Філатов.

Разом з тим, очільник міста впевнений — у Дніпропетровська є величезний потенціал розвитку. Місто є не тільки великим логістичним центром, але і надійним майданчиком для бізнес-інвестицій міжнародних компаній. Це дозволяє з оптимізмом дивитися у майбутнє, вважає Борис Філатов.

«Дніпропетровськ — унікальне місто. І необхідно отримувати з цього переваги. У тому числі і з географічного положення, розташування на річці. Крім «прикладни речей», якими ми збираємося займатися, у нас ще є великі амбіції. Ми завжди говоримо, що Дніпропетровськ — це місто ще не перше, але вже й не друге. Недоліки, які зараз у нас є, ми будемо перетворювати на переваги«, — додав мер.

За словами Бориса Філатова, одним з основних пріоритетів для його команди є наведення порядку у «прикладних речах». Мова йде про встановлення теплових лічильників, утеплення під’їздів та ремонти ліфтів.

Міський голова також повідомив, що перші кроки з реалізації Стратегії розвитку Дніпропетровська вже зроблено — днями пройшла перша робоча нарада з волонтерами та ІТ-фахівцями.

«Найближчим часом ряд адміністративних послуг буде переведено в електронний формат. Ми приймаємо будь-яку допомогу. Будемо розвивати всі перспективи — від електронного документообігу і до введення єдиного електронного квитка. Планів дуже багато«, — сказав він.