Замість активіста Майдану першим замом Філатова стане його друг-мільйонер

Борис Філатов призначив першим замом відомого ресторатора Дмитра Погрєбова, власника кількох закладів преміум-класу в Дніпропетровську. Про це сам Дніпропетровський міський голова похвалився на своїй сторіні в «Фейсбуці».

«Першим замом міського голови призначено майданутого, абсолютно упоротого патріота, одного з найбільших жертводавців Армії, кращого ресторатора країни, власника системного бізнесу групи «Ганза», дуже заможну людину і просто мого друга Дмитра Погребова», — пише Філатов.

41-річний Дмитро Погрєбов — президент спільного підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «Мефферт Ганза Фарбен». Спеціалізація підприємства — будівельні та оздоблювальні матеріали. Погрєбов також володіє дніпропетровськими ресторанами Coast та Репортер. Широкому загалу відомий як людина, що влаштувала Ользі Фреймут душ з колекційного французького шампанського.

Слід зазначити, що розпорядження про призначення першого заступника не опубліковане на сайті міськради.

Натомість попередній перший заступник – Вадим Шебанов – відомий активіст дніпропетровського Євромайдану, який був затриманий 26 січня 2014 року і провів кілька тижнів у СІЗО, вже виклав у соціальній мережі фотокопію своєї заяви про звільнення за згодою сторін, датованої 7 грудня.