У Дніпропетровську немає узурпації влади

«Стосовно узурпації влади, про яку кричать депутати від «Громадської сили», не може йти мови». Так прокоментував заяву відповідної фракції депутат міськради, в.о. заступника міського голови Олександр Санжара.

«Треба розуміти, які є повноваження у мера і які є повноваження у депутатів. Мер — це особа, яку обрало місто і він отримав 180 тис. голосів. Всі депутати, навіть за найоптимістичнішими оцінками, отримали по 2 тис. голосів. Тож депутат — це маленька частина влади. Мер представляє всіх городян. Тому повноважень у нього набагато більше, ніж собі можуть уявити панове з «Громадської сили»», — сказав Олександр Санжара.

Він додав, що називаючи дії міського голови узурпацією влади, депутати демонструють нерозуміння повноважень мера.

«Їм потрібно відкрити закон і подивитися — які повноваження є у мера. Тоді вони зрозуміють, що він не узурпує владу, а просто працює в межах своїх повноважень і робить так, щоб рішення приймалися в нормальній процедурі і законно», — переконаний в.о. заступника міського голови.

Разом з тим, на думку Олександра Санжари, намагання узурпації проявилися у спробі депутатів надрукувати бюлетені не чекаючи, поки питання буде поставлено на голосування, як це сталося в ході останнього засідання сесії.

«Вони звикли працювати по-старому. На жаль. Ця звичка призводить до того, що всіх звинувачують у всіх гріхах, при цьому вони самі намагаються щось незаконно зробити. Вимагають у мера моментально, без дотримання процедури виставити на голосування питання, а потім кричати, що мер кудись втік. Ні. Він просто пішов готувати наступну сесію», — повідомив Санжара.