Борис Філатов розповів про «політику повсякденного життя»

Мер Дніпропетровська отримав доступ до своєї сторінки у соціальній мережі після 30-денного блокування. У новому дописі Борис Філатов розповів, чому не відкривав іншу сторінку та про власні роздуми щодо розвитку Дніпропетровська.

«За ці тридцять днів я дуже багато читав. Томаса Гоббса і Джона Локка. Блаженного Августина та Анрі Лефевра. Вивчав історію успіху Сінгапуру і Бангалора. Я відкрив для себе таку науку як урбаністика. А ще я зрозумів, що міста можуть жити і розвиватися тільки якщо в них існує довіра, рівні правила і права на місто для ВСІХ його жителів«, — написав Борис Філатов.

Він також додав, що Дніпропетровськ має належати всім його мешканцям — незалежно від їх партійності, політичних поглядів, національності та конфесійної приналежності.

«Моя сьогоднішня політика — це політика повсякденного життя. Ні, ні, я не збираюся ставати «міцним господарником» або зраджувати свої ідеали. Але у мене більше вже немає улюбленців або, навпаки, тих, хто мені не подобається. Я міський голова всіх городян, а не депутат Ради, який може нести будь-яку нісенітницю«, — йдеться в дописі.

Борис Філатов також зазначив, що намагається дивитися на ситуацію у Дніпропетровську очима його мешканів і попросив не шукати підступу в його словах.

«Мільйонне місто — це мільйони інтересів, мільйони взаємодій і мільйони зв’язків. У цьому місті повинно вистачити місця усім. Залишайтеся зі мною на ФБ. Ви дізнаєтеся багато нового і цікавого. У тому числі і про управлінських рішеннях, якими скоро я можу всіх здивувати«, — повідомив він.