Науковий підхід – на благо Дніпропетровська

Борис Філатов упевнений – лідер територіальної громади повинен знаходити спільний знаменник для всіх, хто є частиною міста. Як залучити до Дніпропетровська необхідні інвестиції і зробити роботу міського голови дійсно ефективною – про це Борис Філатов розповів у студії програми «Василівський острів» на 11 телеканалі.

«Я хотів би підходити до управління міста з наукової точки зору. Зараз я беру уроки у відомих урбаністів, які читають лекції з містобудування. Сюди приїжджала велика група експертів з Києва – соціальні антропологи, психологи, люди, які займаються різними питаннями, пов’язаними з міграцією населення», — розповів Борис Філатов.

На думку мера, лідер територіальної громади повинен знаходити спільний знаменник для всіх, хто є частиною Дніпропетровська і його середовища.

«Моє завдання, щоб в місто йшли інвестиції – як від внутрішніх, так і від зовнішніх інвесторів. Великі бізнесмени зацікавлені, аби піднялася інвестиційна привабливість міста. Щоб ходив нормально транспорт, були підвищені можливості споживачів, щоб була в нормальному стані міграційна політика. З великими підприємцями та роботодавцями мені порозумітися найпростіше», — повідомив Борис Філатов.

Він також заявив, що наразі проводить низку переговорів з великими підприємцями. «І бачу, що всі вони хочуть навести лад у місті. Що пора нарешті вкладати в нього гроші та створювати робочі місця», — додав мер.