Філатов розповів про кадрову політику і назвав головну умову успішної боротьби з корупцією

Борис Філатов наголосив, що для того, аби працювати в міськраді, людина має підтвердити свої професійні якості. За його словами, чийсь друг або просто хороша людина – це не професія у сфері міського господарства. Борис Філатов також розповів, що запобігати корупційній діяльності в місті він планує за допомогою введення спеціальної процедури. Про це він заявив у студії програми «Василівський острів» на 11 телеканалі.

Призначення Світлани Єпіфанцевої на посаду міського омбудсмена Борис Філатов назвав сильним політичним ходом.

«Чи не вся країна обурилася, що я призначив людину з протилежного табору. Але це було моє рішення. Можливо, контроверсійне і таке, що обурило людей. Але я вважаю, це був досить сильний політичний хід. Якщо наші опоненти, у яких найбільша фракція у міській раді, обурюються, що їм не дають працювати і контролювати — будь ласка – беріть собі зама мера на посаді міського омбудсмена, під якого буде виділено контрольно-ревізійне управління, і перевіряйте кожну цифру», — зазначив Борис Філатов.

Він підкреслив, що такого роду призначення є нормальною процедурою в муніципалітетах багатьох європейських країн. Мер також додав, що в питаннях кадрової політики для нього важливо не втратити керованість.

Крім того, аби позбавити місто від корупційних схем, Борис Філатов працює над введенням певної процедури, яка розділить контакт між чиновниками і городянами. Запобігати незаконним оборудкам він пропонує також і особистим прикладом.

«Я зараз цілеспрямовано і систематично вводжу процедуру – яким чином розділити контакт між чиновником і споживачем послуг – звичайним жителем Дніпропетровська. Коли ми введемо цю процедуру, корупція почне вмирати», — сказав Борис Філатов.