Борис Філатов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Литви в Україні

Міський голова провів зустрів з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом, а також іншими представниками делегації, які прибули до Дніпропетровська. Візит закордонних гостей став символічним – саме 16 лютого литовці святкують День відновлення державності своєї країни.

Борис Філатов подякував литовському народу за підтримку України у захисті її територіальної цілісності. Він згадав, як Литва підставила нашій країні надійне плече та допомогла в організації лікування та реабілітації поранених українських бійців.

«Литва є нашим близьким другом. Думаю, що всі країни Прибалтики відносяться до тих принципових країн Євросоюзу, які підтримують нашу боротьбу. Велике вам дякую», — сказав Борис Філатов.

В ході відкритого діалогу сторони обговорити також можливості співпраці в культурній галузі – проведення у Дніпропетровську Днів Литви та Молодіжного Євроатлантичного Безпекового Форуму.

«У нас вже склалися прекрасні традиції спілкування і співробітництва. Ми маємо намір продовжувати їх. Хочемо зробити акцент на співпраці університетів. Ми готові ви далі працювати. Можливостей багато», — повідомив Марюс Януконіс.

За його словами, акцент у запровадженні спільних освітніх проектів буде зроблено на співпраці університетів. Мова йде, зокрема, про міжнародні обміни студентами та запровадження міжнародних освітніх програм.

Серед найближчих планів литовських партнерів – відвідини Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара та Національного гірничого університету.

Борис Філатов пообіцяв всебічну підтримку майбутнім спільним проектам.